Kas yra Facebook Pixel?

Facebook Pixel ir jo nauda Jūsų verslui

Facebook Pixel – vienas iš geriausių Facebook reklamos įrankių. Renkantis reklaminę strategiją šio įrankio pasitelkimas gali būti vienu iš paprasčiausių sprendimų Jūsų verslo reklamavimui ir naujų klientų pritraukimui.

Kas yra Facebook Pixel?

Facebook Pixel – unikalus Facebook sugeneruotas kodas, kuris yra patalpinamas į Jūsų internetinį puslapį. Patalpinus šį kodą, jis suteikia galimybę fiksuoti Jūsų svetainės lankytojus, jų atliekamus veiksmus.

Pixel kodas yra pakankamai lengvai įdiegiamas, tam net nėra reikalingos specialios programavimo žinios, juolab, kad pats Facebook pateikia ganėtinai išsamias instrukcijas kaip tai padaryti. Populiariausios internetinių puslapių kūrimo platformos, tokios kaip WordPress, netgi siūlo įvairius plėtinius (angl. plugin), padėsiančius šį procesą dar labiau palengvinti.

Kaip veikia Facebook Pixel?

Kai Jūsų puslapyje apsilanko potencialus klientas ar pirkėjas, Facebook Pixel suteikia galimybę jam priminti apie Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes pačiame Facebook puslapyje, t. y. Jūsų puslapyje esantis Pixel kodas perduoda informaciją Jūsų valdomam Facebook Business profiliui.

Kokia nauda iš Facebook Pixel?

Remarketingas. Facebook Pixel kodą į savo internetinį puslapį įsidiegęs verslas turi šansą susigrąžinti potencialų klientą atgal į svetainę. Facebook Pixel pagalba galima rodyti specialią reklamą anksčiau Jūsų puslapyje apsilankiusiam žmogui, dar kartą priminti jam apie Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.

Naudojant Facebook Pixel galima paįvairinti savo socialinių tinklų reklamos apimtis ir pasiekti daug daugiau potencialių klientų.

Plačiau apie mūsų teikiamas reklamos paslaugas skaitykite: